Heerlijk warme sloffen van schapenvacht met een dikke kunsstof zool. De schapenvacht zorgt voor een super goede temperatuur regeling van je voeten. Schapenvacht ademt en heeft een bijzonder goede warmte- en vochtregulatie. Doordat onze schapenvacht sloffen een kunsstof zool hebben, is het ook mogelijk ze buitenshuis te dragen. De kunsstof zool heeft een isolerende werking die zelfs de kou van koude tegelvloeren niet doorlaat.Deze variant is geverfd op natuurlijke basis dus zonder chemicalien in de kleur mokka.
Let op , de sloffen hebben nu voorin een naadje zodat het bij de wreef wat hoger is. (foto 1)ย
Voor de juiste maat neem uw eigen schoenmaat + 1ย maar heeft u bv. 38,5 neem dan een maat 39.ย ย













Ruud N. –
top sloffen
top kwaliteit en fijn en makkelijk te vinden in mn eigen maat
Arnoud H. –
Open Sloffen โvalesโ aangeschaft. Zitten prima en wol reguleert de temperatuur perfect. Altijd aangename temperatuur
C.V. –
Eindelijk warme voeten
Geweldig comfortabele sloffen, mijn voeten worden snel warm en behaaglijk door de wol. En… ze zien er erg tof uit!
Bijzonder blij mee
Snelle en correcte levering
Ton Z. –
Wel of geen wreefnaadje?
De mij toegezonden sloffen maat 42 hadden geen naadje voor de wreef. Heb ik de verouderde versie toegezonden gekregen? Definitieve beoordeling of de sloffen voor mij geschikt zijn kan ik pas geven na verloop van tijd als zij voldoende uitgelopen zijn.
Charlotte H. –
Wat een fijne sloffen!
Wat een fijne sloffen! Mooi dat de producten in plaatselijke bedrijfjes gemaakt worden in Portugal. En de sloffen heb ik snel ontvangen. Dankjewel.
Ana R. –
Snelle levering en heerlijke en
Snelle levering en heerlijke en mooie sloffen
Til D. –
Bont slippers
Wij kopen al jaren pantoffels bij Portugese wol, en zijn hartstikke tevreden
Ann-Giny R. –
Serieuze, originale efficiente zaak, perfect handeling, goede site, vriendelijk medewerker.
Ine S. –
Top!
Twee paar heerlijke sloffen besteld en de volgende dag in huis. Op de website staat als tip om een maatje groter te kopen dan je schoenmaat, dat werkt perfect.
Ik kan weer jaren vooruit en ben heel tevreden ๐
Ina K. –
Geweldig
Geweldig fijne warme pantoffels.
Carine D. –
Fijn
Heerlijke dikke warme sloffen. Alleen het bandje over de wreef voelt wat strak. Ik ga ervan uit dat dat verdwijnt met het langer dragen. Heel prettige snelle reacties bij vragen.
Ruda K. –
Warme voeten.
Heerlijke sloffen!
Het is mijn 2e paar en ik heb eindelijk lekkere warme voeten.
Tanya –
Hele fijne en warme pantoffels. Ik heb ze al jaren. Helaas lees ik nu dat de wreef verhoogd is. Ik heb juist hele lage voeten en deze paste dus perfect terwijl de meeste pantoffels veel te los aan mijn voeten zaten. Dus dat is wel erg jammer. Maar op zoek naar iets anders.
Paul S. –
Zeer tevreden!
Heerlijk warme sloffen, mooi afgewerkt, voelbare en zichtbare kwaliteit. Goed lezen wat betreft de maatvoering, ze vallen inderdaad iets klein uit.
Bas M. –
Fijne sloffen van een sympathiek bedrijf!